Sklep MILER Menswear - klasyczna moda męska

Nowe produkty

Niebieska marynarka Turin w kratę windowpane

Niebieska marynarka Turin w kratę windowpane została uszyta z merynosowej wełny pochodzącej z renomowanej, luksusowej tkalni Loro Piana. Idealnie sprawdzi się jako marynarka jeansów lub chinosów. Turin z tkaniny Loro Piana to marynarka z kolekcji limitowanej, dostępnej w ściśle ograniczonej ilości. Marynarka sportowa Turin posiada szerokie, otwarte klapy, obniżony punkt środkowy, dwa rozcięcia z tyłu, dwie nakładane kieszenie oraz nakładaną brustaszę.

Cena 1 499,00 zł

Tweedowa marynarka Phoenix

Szara marynarka Phoenix w kratę została uszyta z tweedu pochodzącego z renomowanej, brytyjskiej tkalni Harris Tweed. Idealnie sprawdzi się jako jesienna marynarka do ciemnych jeansów i granatowych lub ciemnozielonych chinosów - tweed to materiał który perfecyjnie łączy się ze wszystkimi odcieniami granatu i kolorami ziemii. Phoenix z wełny Harris Tweed to marynarka z kolekcji limitowanej, dostępnej w ściśle ograniczonej ilości. Marynarka sportowa Phoenix posiada szerokie, otwarte klapy, obniżony punkt środkowy, dwa rozcięcia z tyłu, dwie cięte kieszenie z patkami oraz ciętą po łuku brustaszę.

Cena 1 665,00 zł

Szary garnitur Onyx

Szary, elegancki garnitur Onyx o nowoczesnym kroju jest drugim niezbędnym garniturem w szafie stylowego mężczyzny (zaraz po granatowym, uniwersalnym garniturze) i najlepiej sprawdza się jako garnitur biznesowy, do pracy. Pozwala na bardzo łatwe zdekompletowanie i dopasowanie marynarki, kamizelki czy spodni z garniturem w kolorze granatu. Onyx posiada jednorzędową, uszytą w technologii half-canvas marynarkę z klapami zamkniętymi (frakowymi), obniżonym punktem środkowym i dwoma szlicami z tyłu oraz spodnie zwężane od kolana w dół. Szary garnitur został uszyty z brytyjskiej wełny merynosowej Standeven o skrętności 130s.

Cena 2 499,00 zł

Ciemnoniebieski garnitur Madeira w prążek

Klasyczny ciemnoniebieski garnitur Madeira w prążek. Z powodzeniem będzie służyć każdemu mężczyźnie jako garnitur biznesowy. Składa się z jednorzędowej, zapinanej na dwa guziki marynarki uszytej w technologii half-canvas, ze zmniejszonym wypełnieniem ramion i obniżonym punktem środkowym, oraz zwężanych od kolana w dół spodni. Uszyty z wysokogatunkowej wełny o skrętności 120s pochodzącej z renomowanej włoskiej tkalni VBC.

Cena 1 799,00 zł

Beżowo-szary kaszmirowy szal w kratę

Kaszmirowy szal beżowo-szary w kratę. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 165 cm x 25 cm

Cena 399,00 zł

Szary kaszmirowy szal w kolorową kratę

Kaszmirowy szary szal w kolorową kratę. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 165 cm x 25 cm

Cena 399,00 zł

Grafitowy kaszmirowy szal w prążek

Kaszmirowy szal w prążek w kolorze grafitowym. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 185 cm x 30 cm

Cena 399,00 zł

Jasnoszary kaszmirowy szal w prążek

Kaszmirowy szal w prążek w kolorze jasnoszarym. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 185 cm x 30 cm

Cena 399,00 zł

Szary kaszmirowy szal w kratę

Kaszmirowy szal w kratę w kolorze szarym. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 185 cm x 30 cm

Cena 399,00 zł

Grafitowy kaszmirowy szal w kratę

Kaszmirowy szal grafitowy w kratę. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 185 cm x 30 cm

Cena 399,00 zł

Granatowo-zielony kaszmirowy szal w kratę

Kaszmirowy szal granatowo-zielony w kratę. Klasyczny, elegancki i niezwykle ciepły. Kaszmir jest wełną bardzo wysokiej jakości, a swoją popularność zawdzięcza nie tylko świetnym właściwościom termoregulacyjnym, ale również niespotykanej miękkości i przyjemnemu chwytowi. Męski kaszmirowy szal to zimowe akcesorium, które będzie służyło latami i z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody.

Wymiary: 185 cm x 30 cm

Cena 399,00 zł

Męska czapka z daszkiem - Islay

Męska czapka z daszkiem w kolorze granatowym. Czapkę wykonano ze 100% wełny pochodzącej z renomowanej tkalni Islay Woollen Mill, zaopatrującej w tkaniny hollywoodzki przemysł filmowy (wykorzystano je w takich filmach jak "Forrest Gump", "Za horyzontem" czy "Braveheart - Waleczne Serce"). Niezwykle stylowa i wyjątkowa czapka doskonale odnajdzie się w jesiennych casualowych stylizacjach.

Cena 249,00 zł

Beżowy kaszkiet z nausznikami Colonsay z wełny

Męski beżowy kaszkiet z 100% wełny jest niezwykle stylowy i bardzo ciepły. Kaszkiety świetnie współgrają z zimowymi płaszczami oraz jesiennymi kurtkami, co czyni z nich niezwykle uniwersalne męskie nakrycie głowy. Aby zapewnić maksymalną ochronę przed zimnem, zostały odszyte z niezwykle grubej i ciepłej wełny. Dzięki nausznikom kaszkiety z pewnością sprawdzą się nawet podczas najostrzejszych zimowych chłodów.

Cena 199,00 zł

Grafitowy kaszkiet z nausznikami Great Bernera z wełny

Męski grafitowy kaszkiet z 100% wełny jest niezwykle stylowy i bardzo ciepły. Kaszkiety świetnie współgrają z zimowymi płaszczami oraz jesiennymi kurtkami, co czyni z nich niezwykle uniwersalne męskie nakrycie głowy. Aby zapewnić maksymalną ochronę przed zimnem, zostały odszyte z niezwykle grubej i ciepłej wełny. Dzięki nausznikom kaszkiety z pewnością sprawdzą się nawet podczas najostrzejszych zimowych chłodów.

Cena 199,00 zł
4